Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Project
ta: திட்டம்

en: Core
ta: கருவம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Code
ta: நிரல்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Permission
ta: அனுமதி
