Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Code
te: కోడ్

en: Features
te: విశేషాలు

en: Permission
te: అనుమతి
