Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Code
th: รหัส

en: Configuration
th: กำหนดค่า
