Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Project
tr: Proje

en: Core
tr: Çekirdek

en: Custom
tr: Özel

en: Code
tr: Kod

en: By
tr: Yazar:

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Features
tr: Özellikler

en: Export data
tr: Verileri dışarı aktar

en: Permission
tr: İzinler

en: Steps
tr: Adımlar

en: export
tr: dışarı ver
