Lessons (7.x-1.0-alpha10) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Overview
da: Overblik

en: Update status
da: Opdateringsstatus

en: Project name
da: Projektnavn

en: Steps
da: Trin
