Lessons (7.x-1.0-alpha10) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Project type
fr: Type de projet

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Update status
fr: État des mises à jour

en: Project name
fr: Nom du projet

en: Steps
fr: Étapes

en: Lesson
fr: Leçon

en: Lessons
fr: Leçons

en: Lesson type
fr: Type de leçon
