Lessons (7.x-1.0-alpha10) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Overview
he: סקירה

en: Update status
he: עדכן סטטוס

en: Steps
he: צעדים
