Lessons (7.x-1.0-alpha10) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Update status
tr: Güncellik kontrol

en: Steps
tr: Adımlar
