Lessons (7.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Description
no: Beskrivelse

en: Project type
no: Prosjekttype

en: Overview
no: Oversikt

en: Steps
no: Steg
