Lessons (7.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Project type
hu: Projekttípus

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Project name
hu: A projekt neve

en: Steps
hu: Lépések
