Lessons (7.x-1.0-alpha9) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Overview
ca: Resum

en: Update status
ca: Estat de les actualitzacions

en: Steps
ca: Passos
