Lessons (7.x-1.0-alpha9) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Project type
et: Projekti tüüp

en: Overview
et: Ülevaade

en: Update status
et: Uuenduste olek
