Lessons (7.x-1.0-alpha9) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Project type
ml: പ്രോജക്റ്റ് തരം

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Update status
ml: നവീകരണ സ്ഥിതി
