Lessons (7.x-1.0-alpha9) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Project type
nl: Projecttype

en: Overview
nl: Overzicht

en: Update status
nl: Update Status

en: Steps
nl: Stappen

en: Lesson
nl: Les

en: Lesson type
nl: Lestype
