Lessons (7.x-1.0-alpha9) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Project type
pl: Typ projektu

en: Overview
pl: Przegląd

en: Update status
pl: Nowe wersje

en: Project name
pl: Nazwa projektu
