Lessons (7.x-1.0-alpha9) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Project type
uk: Тип проекту

en: Overview
uk: Огляд

en: Update status
uk: Стан оновлення

en: Project name
uk: Назва проекту

en: Steps
uk: Кроки

en: Lesson
uk: Урок

en: Lessons
uk: Заняття

en: Lesson type
uk: Тип уроку
