Lessons (7.x-1.0-alpha9) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Update status
vi: Tình trạng cập nhật

en: Project name
vi: Tên dự án:
