Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Project
ar: المشروع

en: Core
ar: النواة

en: Custom
ar: مخصص

en: Code
ar: الكود

en: By
ar: بواسطة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Features
ar: الخصائص

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Steps
ar: خطوات

en: export
ar: تصدير

en: Drupal 6
ar: دروبال 6

en: Drupal 7
ar: دروبال 7
