Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང
