Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Project
et: Projekt

en: Core
et: Tuum

en: Custom
et: Kohandatud

en: Code
et: Kood

en: Configuration
et: Seadistus

en: Features
et: Omadused

en: Permission
et: Õigus

en: export
et: ekspordi
