Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Project
hi: परियोजना

en: Core
hi: कोर

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Code
hi: कोड

en: By
hi: द्वारा

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Permission
hi: अनुमति
