Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Project
hu: Projekt

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Custom
hu: Egyéni

en: Code
hu: Kód

en: By
hu: Beküldő:

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Features
hu: Jellemzők

en: Export data
hu: Adatok exportálása

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Steps
hu: Lépések

en: export
hu: exportálás

en: Project:
hu: Projekt:

en: Copy the export text and paste it into another myobj using the import function.
hu: Az exportált szöveget másolva másik myobj objektumba illeszthető az importálás funkcióval.

en: Contrib
hu: Közösségi

en: Author.
hu: Szerző.
