Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Code
ka: კოდი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Permission
ka: უფლება
