Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Code
ne: कोड

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Permission
ne: अनुमति
