Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Project
oc: Projèctes

en: Core
oc: Còr

en: Custom
oc: Personalizat

en: Code
oc: Còde

en: By
oc: Per

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Export data
oc: Exportar las donadas

en: Permission
oc: Dreit

en: export
oc: exportar
