Lessons (7.x-1.0-alpha8) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Overview
sv: Översikt

en: Project name
sv: Namn på projekt

en: Steps
sv: Steg

en: Lesson
sv: Lektion

en: Lessons
sv: Lektioner
