Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Project
uk: Проект

en: Core
uk: Ядро

en: Custom
uk: Власний

en: Code
uk: Код

en: By
uk: від

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Features
uk: Властивості

en: Export data
uk: Вивантаження даних

en: Permission
uk: Повноваження

en: Steps
uk: Кроки

en: export
uk: експорт

en: Project:
uk: Проект:

en: Lesson
uk: Урок

en: Lessons
uk: Заняття

en: Copy the export text and paste it into another myobj using the import function.
uk: Скопіюйте текст вивантаження і вставте його в інший myobj через функцію імпорту

en: Author.
uk: Автор.
