Letter (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Highlighted
fi: Korostettu
