Letter (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Navigation bar
it: Barra di navigazione

en: Highlighted
it: Evidenziato
