Letter (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Letter
ru: Буква

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Navigation bar
ru: Навигационная панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
