Letter (7.x-1.4-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado
