Letter (7.x-1.4-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Letter
hu: Levél

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Navigation bar
hu: Navigációs sáv

en: Highlighted
hu: Kiemelt
