Letter (7.x-1.4-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Letter
sv: Bokstav

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Navigation bar
sv: Navigeringsspalt

en: Highlighted
sv: Framhävd
