Letter (7.x-1.4-beta3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Letter
de: Buchstabe

en: First sidebar
de: Erste Seitenleiste

en: Second sidebar
de: Zweite Seitenleiste

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Navigation bar
de: Navigationsleiste

en: Highlighted
de: Hervorgehoben
