Letter (7.x-1.4-beta3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Navigation bar
he: סרגל ניווט

en: Highlighted
he: מובלט
