Letter (7.x-1.4-beta3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Second sidebar
pt: Segunda barra lateral

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Navigation bar
pt: Barra de navegação

en: Highlighted
pt: Destacado
