Letter (7.x-1.4-beta3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Header
th: ส่วนหัว

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
