Lexi responsive theme (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Home
pt: Início

en: Comments
pt: Comentários

en: Add new comment
pt: Comentar

en: You are here
pt: Você está aqui

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Secondary menu
pt: Menu secundário
