Lexi responsive theme (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Comments
it: Commenti

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Main menu
it: Menu principale

en: Secondary menu
it: Menu secondario
