Lexi Responsive Theme (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་
