Lexi Responsive Theme (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua
