Lexi Responsive Theme (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Twitter Username
hu: Twitter felhasználónév

en: Enter your Twitter username.
hu: A Twitter felhasználónév megadása.

en: Facebook Username
hu: Facebook felhasználónév

en: Enter your Facebook username.
hu: A Facebook felhasználónév megadása.
