Lexi Responsive Theme (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Footer
am: ግርጌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
