Lexi Responsive Theme (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Twitter Username
pl: Nazwa użytkownika Twitter

en: Facebook Username
pl: Nazwa użytkownika Facebook
