Lexi Responsive Theme (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: First Sidebar
ug: 1-يان رامكا

en: Twitter Username
ug: Twitter ئەزالىق نامى

en: Enter your Twitter username.
ug: ئەزالىق نامىڭىزنى كىرگۈزۈڭ. Twitter

en: Facebook Username
ug: ئەزالىق نامىFacebook

en: Enter your Facebook username.
ug: ئەزالىق نامىڭىزنى كىرگۈزۈڭ. Facebook
