Lexi Responsive Theme (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Footer
fa: پاورقی

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Content Top
fa: بالای محتوا

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Twitter Username
fa: نام کاربری Twitter

en: Facebook Username
fa: نام کاربری فیسبوک
