Lexi Responsive Theme (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Footer
lt: Poraštė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: First Bottom
lt: Apačia pirma

en: Second Bottom
lt: Apačia  antra

en: Third Bottom
lt: Apačia trečia
