Lexi Responsive Theme (7.x-1.8) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Secondary menu
oc: Menú segondari
