Lexi Responsive Theme (7.x-1.8) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu
