Lexicon (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: disabled
ast: desactiváu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Synonyms
ast: Sinónimos

en: none
ast: nengún

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Add term
ast: Amestar términu

en: General
ast: Xeneral

en: Clear cache
ast: Llimpiar caché

en: administer taxonomy
ast: Alministrar taxonomía
